понеділок, 18 липня 2011 р.

Конкурс письмових творчих робіт «Україна моєї мрії»

     УВАГА!  Центр розвитку суспільства запрошує взяти участь у конкурсі «Україна моєї мрії»!
   Міжнародний конкурс письмових творчих робіт  триватиме з 16 липня до 14 жовтня 2011 року. Переможцям - цінні призи! Читайте запрошення, знайомтесь з умовами конкурсу!
     
  Світ створюють мрійники - це відома мудрість. Все, що існує довкола, колись було чиєюсь мрією. Україна, двадцяту річницю незалежності якої ми святкуємо цього року, теж була мрією мільйонів людей протягом століть. У 1991 році ця мрія збулась. Однак, як виявилося, тоді, мало хто уявляв, що робити далі, якою будувати незалежну Україну, яке майбутнє створювати. Справжніх мрійників стало мало, а суспільство охопила боротьба за матеріальні цінності.
Водночас, сучасний світ дуже швидко змінюється. Чи буде в ньому Україна лідером, чи лише сировинним придатком сильніших країн - все це залежить від того, які мрії та які ідеї ми сьогодні покладемо в основу нашого спільного майбутнього.З нагоди двадцятої річниці державної незалежності України Європейська Асоціація Українців (Брюссель) та Центр розвитку суспільства (Київ) оголошують конкурс письмових творчих робіт «Україна моєї мрії».Запрошуємо всіх помріяти, якою кожен з нас хоче бачити Україну у ІІІ тисячолітті? В якому суспільстві кожен з нас хоче жити, яку державу будувати? На яких цінностях, засадах, ідеях має створюватись майбутнє України? Що необхідно зробити, щоб омріяна Україна стала реальністю? Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякую, що завітали на мій блог