субота, 30 липня 2011 р.

Програма ЗНО 2012 року. Українська мова і література

Міністерством освіти затверджено програми ЗНО, у відповідності з якими мають бути розроблені завдання для проведення тестування у 2012 році
Програми ЗНО затверджені відповідним наказом профільного міністерства, з метою проведення зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти у 2012 році.

Конкурсними предметами при вступі до вищих навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти у 2012 році

будуть українська мова і література, російська мова, математика,історія України, географія, біологія, фізика, хімія, а також іноземні мови, зокрема англійська, німецька, французька та іспанська. 

Українському центру оцінювання якості освіти при розробленні тестових завдань для проведення ЗНО-2012 доручено забезпечити відповідність тестових завдань змісту затверджених програм. Як відомо, у зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини Євро-2012, зовнішнє оцінювання у 2012 році має розпочатися 14 травня та завершитися 7 червня. Календарний план підготовки та проведення тестування буде затверджений окремим наказом Міністерства освіти.

Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з української мови та літератури, що є конкурсним предметом при вступі до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.

Програма ЗНО з української мови та літератури

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякую, що завітали на мій блог