АТМ


Аватары и анимация на GIFr.ru
Авторська педагогічна майстерня 


Використання ІКТ на уроках української мови та літератури як засіб посилення мотивації учнів до вивчення предмета та підвищення якості знань

Сьогодні усі ми живемо у світі цифрових технологій.

Використання ІКТ в освітньому процесі, на мій погляд, слід вважати пріоритетним, оскільки саме вони відповідають еволюційній логіці розвитку освіти в нашій країні, світовим тенденціям цього процесу. Комп’ютер і створені на його основі технології та ресурси є унікальними за своїми можливостями засобами навчання, завдяки чому міцно завойовують увагу педагогів і дітей.


2 листопада в ЛОІППО відбулося перше засідання авторської педагогічної майстерні вчителів української мови та літератури. 

Склад творчої групи:

1. Бородіна Ганна Романівна
2. Браташ Олеся Миколаївна
3. Довгаль Оксана Володимирівна
4. Ільницька Марія Василівна
5. Ковалик Наталія Юріївна
6. Кравчук Марія Омелянівна
7. Пшик Оксана Миколаївна
8. Уманська Любов Любомирівна
9. Хахула Оксана Теодозівна
10. Цундер Наталія Романівна
11. Шишка Ірина Юліанівна

Дорогі колеги! Якщо Ви знаєте, чим відрізняється комп’ютерна миша від польової, якщо комп’ютер — Ваш найкращий друг (після книги, звичайно), поділіться досвідом, як Ви готуєте електронну підтримку до своїх занять, чи потрібно це на уроці української мови, який вважається письмовим предметом, або на уроках літератури, де виховується ... ДУША, як організовуєте свою роботу з ІКТ на своїх уроках, як використовують ІКТ ваші учні.

Отже, якщо у вас є створені на основі комп’ютерних технологій цікаві, пізнавальні матеріали до уроків, конспекти, презентації, відеоролики ... тобто те, чим хотіли б поділитися, пишіть і розміщуйте все це у самостійно створених блогах, які згодом стануть нашим мережевим проектом.

P.S. Учасники творчої групи авторської педагогічної майстерні стануть частиною співтовариства педагогів, готових навчати і вчитися, готових застосовувати кращі методики викладання з використанням ІКТ, ділитися своїм досвідом, творити й експериментувати!


Інструкція. Створення  власної електронної скриньки на Gmail
Інструкція. Створення  блогуАдресу свого блогу надішліть мені на пошту (або впишіть у Google-форму, розміщену вище).


Готовність учасників творчої групи до роботи у проекті

    Аватары и анимация на GIFr.ru

29 коментарів:

 1. Щиро дякую за інструкцію. Скажіть,будь ласка,висилати потрібно лише презентаціЇ до уроків чи конспекти уроків теж?

  ВідповістиВидалити
 2. п. Оксано, зараз вивішу тут допис, в якому будуть зазначені основні напрямки роботи.
  До речі, напишіть, будь ласка, свою адресу електронної скриньки та блогу, бо ці (hahula.oksana; blogvilolohhahula) є неповними. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 3. Доброго дня, п.Ліліє! Чи надійшла вам адреса моєї електронної скриньки та блогу? Чи можна буде з вами консультуватись, коли матеріали будуть готові до завантаження? Дякую.

  ВідповістиВидалити
 4. Доброго дня, п. Оксано. Так, всі Ваші дані надійшли, усе коректно записане. Безперечно, запитуйте про все, що вважатимете за потрібне. Дуже рада, що Ви готові до праці. Успіхів!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Доброго дня,п. Ліліє. Мені потрібна ваша допомога. Я пробувала завантажити матеріали на блог, та нічого не виходить. Підкажіть, як це зробити. Дякую!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня, п. Оксано.
   Що саме Ви намагаєтеся завантажити у блог (презентацію, документи, відео...). Що саме не виходить?

   Видалити
 6. Не вдається завантажити презентацій та документів Publisher, Word.

  ВідповістиВидалити
 7. Щоб завантажити ті документи, їх спочатку треба "розшарити", а потім отриманий код вставити у допис в режимі редагування. Успіхів!

  ВідповістиВидалити
 8. Доброго вечора, п. Ліліє. Здається, мені вдалося завантажити деякі файли. Хочу, щоб ви подивилися.

  ВідповістиВидалити
 9. Доброго ранку, п. Оксано. На жаль, подивитися Ваші завантажені роботи не можу, оскільки Ваш блог закритий для перегляду. Надайте мені доступ (у "Налаштуваннях" в опції "Дозволи" - "Читачі блогу" поставте "галочку" "Будь-хто" або "Лише ці читачі"). Успіхів.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня. Ліліє Степанівно,я долучила Вас до читачів. Чи можете тепер переглянути мої документи?

   Видалити
  2. Доброго дня, п. Оксано. Тішуся, що Ви так активно взялися до роботи, проте завантажених документів (презентацій) на даний момент у блозі нема, а є тільки дві фотографії у дописі за 21 листопада (до речі, дуже красивий (!)у Вас вишитий костюм):). Пробуйте завантажувати свої матеріали. Якщо виникнуть проблеми, звертайтеся. Успіхів!

   Видалити
 10. Щиро дякую!Шукайте мої матеріали на сторінках "Українська мова" і "Українська література"

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. п. Оксано. Ви ставите на зазначених сторінках тільки посилання на виконані роботи у Google-документах, не надавши доступу до них. Раджу:
   1. Ставте "Спільний доступ" або ж "запрошуйте" читачів.
   2. "Розшарте" свої документи, презентації. Для того опублікуйте їх там же, відразу ж і отримаєте посилання на опублікований документ, згодом вставите код у свій допис у режимі редагування. Після всіх цих дій Ваші доробки стануть видимі і їх можна буде переглянути. Успіхів!

   Видалити
  2. Я надала Вам доступ як читачу(за Вашою електронною адресою) до поданих посилань. Ви не можете досі їх побачити? На жаль, по-іншому завантажити документи ще не вмію, допомогти немає кому. Спробую.

   Видалити
  3. Так, у мене у пошті вони є, проте ці докумети повинні бути у Вас - у блозі. Попробуйте зробити так, як написано у п.2 (див. попередній коментар). Успіхів.

   Видалити
  4. Вибачте, будь ласка, можливо є інструкція, як кроками "розшарити" ці документи. Бо я не можу цього зробити.
   (Свої документи я розмістила в диску Google,потім розгорнула кожен, скопіювала посилання і вставила його, шляхом "прив"язування" до URL-адреси. Результат - те, що Ви бачите.)
   Вибачте, що набридаю,але якщо мені не вдасться "розшарити"... - я завантажу решту документів цим же способом, щоб Ви змогли подивитися.
   Дякую!!!

   Видалити
  5. Все нормально, не переживайте і не панікуйте, п. Оксано).
   Протягом дня розміщу тут докладну, покрокову, інструкцію з даного питання. Чекайте)))

   Видалити
  6. Уже виставила. Читайте і пробуйте виконувати. Успіхів.

   Видалити
 11. Щиро вдячна Вам, п. Ліліє. Здається, я зрозуміла процес завантаження матеріалів.

  ВідповістиВидалити
 12. Добрий вечір, Ліліє Степанівно. Я надіслала Вам матеріали. Чи отримали їх?
  Дякую.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий вечір, п. Оксано! Відповідь надіслала листом. Дякую.

   Видалити
 13. Доброго вечора, пані Ліліє. Я новачок у створенні блогу. Підкажіть, як створити свої розділи на головній сторінці і змінити фон? Дякую.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго вечора, пані Іванно. У режимі редагування блогу зайдіть на вкладки "Сторінки" та "Шаблон". Успіхів!

   Видалити
 14. Добривечір, пані Ліліє. Із захопленням уже віддавна мандрую сторінками Вашого блогу. Неймовірно! Скільки тут цікавої та корисної інформації. До речі, щиро вдячна за допомогу ( 28.10.2014 р.). Тепер у мене є свій сайт. Але мені хотілось би почути думку професіонала. Буду безмежно Вам вдячна . Ось моя адреса: petrishak.blogspot.com.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякую за коментар та щирі слова, п. Іванно!
   Я рада, що ряди блогерів поповнилися! Не зупиняйтеся! Ви молодець! Бажаю успіху, творчої наснаги та оптимізму!

   Видалити

Дякую, що завітали на мій блог