середу, 11 лютого 2015 р.

Інтернет-олімпіада з української мови та літератури

Перший етап інтернет-олімпіади буде проведено 15 лютого - 1 березня як онлайн-тестування (реєстрація на сайті www.moodle.oa.edu.ua у період із 20 січня до 15 лютого), що містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.
За підсумками першого етапу двадцять п'ять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають запрошення для участі в другому (фінальному) етапі інтернет-олімпіади.
Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на одну із запропонованих тем, відбудеться 14 березня на базі Національного університету «Острозька академія».
Переможці інтернет-олімпіади отримають сертифікат, що надає право першочергового вступу до Національного університету «Острозька академія».
Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й отримати можливість стати студентом найдавнішого вищого навчального закладу в Східній Європі - Острозької академії.
Детальніша інформація на сайті: www.oa.edu.ua .

Немає коментарів:

Дописати коментар

Дякую, що завітали на мій блог