Повертаючись машиною додому, до Львова, ми всю дорогу обговорювали (у вузькому колі), проведений майстер-клас з учителями-словесниками Червонограда...
Що запам’яталося?
Учасники майстер-класу! Цікаві та творчі, уважні й активні, приємні та чуйні. Аудиторія, безумовно, впливає на виступ. І тут мені пощастило. Якось легко, вільно і невимушено, з моєї
точки зору, проминув час на майстер-класі.
точки зору, проминув час на майстер-класі.
Запитання та коментарі
Я дуже люблю запитання. Дякую всім, хто запитував і коментував. На якісь питання легко знаходиш відповіді, а якісь змушують замислитися, але вони все одно не проходять для мене безслідно. Кожне питання і коментар дає новий досвід і привід для подальшого дослідження.
Приємно знайомиться з людьми, а ще краще бачити там тих, кого і не сподівалася ... Кажу про Юлію Бурко, яка колись була моєю однокурсницею у далекі мої 18. Виявилося, що вона голова незалежного жіночого товариства "Прозерок", окрім того ще й визначна писанкарка Червонограда (кажуть, відома на всю Україну), бо творить своїми руками ось цю неперевершену красу. Це дає сили і натхнення. Спасибі!

Про виступ

Звичайно ж, щось залишилося за кадром. Повертаючись знову і знову до ходу виступу і питань учасників, розумію, що десь можна було розповісти докладніше, десь забула навести хороший приклад. Але то нічого :) У мене в планах написати кілька повідомлень на тему, пов’язану з цим МК. Тут я вже нічого не забуду.

З величезною вдячністю,
щиро Ваша
Ліля Телішевська
Напевно,завжди цікаво зустрічатися з людиною,яка самотужки змогла пінятися на Еверест філології,досконало опанувати і використати можливості комп'ютерних систем,тим самим однією з перших в Україні відкрити нові обрії форм і методів навчання і творчо вдосконалювати уже існуючі.Можна собі тільки уявити,скільки це кощтувало зусиль і вільного часу.А все заради того,щоб сформувати в учнів активну пізнавальну позицію,зробити їх співтворцями уроку,задіювати комп'ютер не тільки для розваг і списування готових текстів,а як важливий інструмент набуття високого рівня знань,творчих здібностей і усвідомленої дієвої позиції.Подобається і те,що Ліля Степанівна готова і відкрита до дискусії,володіє гострим відчуттям усього нового.Хотілося б побажати їй підкорити ще не один філогічний Еверест і ніколи не залишатись на ньому самотньою,а знаходити все більше своїх прихильників і послідовників.З повагою і побажанням творчих успіхів І.Я.Р.
ВідповістиВидалитиДуже Вам вдячна, Ігоре Ярославовичу,за такий компетентний,розлогий та щирий відгук. Щасти Вам в усіх Ваших задумах та починаннях.
ВідповістиВидалитиШановна пані Лілю! З великою приємністю прочитала ваші враження від зустрічі з колегами у Червонограді! Щиро дякую за високий рівень Вашого майстер-класу, за професіоналізм у справі, за вміння донести свої ідеї та напрацювання до педагогічної аудиторії. Будемо вчитися у Вас. Захоплені, зачаровані, вражені Вашою працездатністю, творчістю, бажанням щиро поділитися своїми здобутками. Дякую за добрі слова про наше спілкуванння, а також і за те, що оперативно розмістили матеріали у своєму блозі про відзначення 70-річчя УПА. Приємно, бо там є і наша (червоноградців: І.М.Шумило і Н,М, Пащук))часточка праці. Найкращі вітання Вам і від Юлі. З початком нового навчального року! Нових вершин, нового пізнання!
ВідповістиВидалитиТакої щирості та приязні, Божого благословення і Вам, шановний Аноніме. Я від душі вдячна долі, що звела мене з такими колегами. Дякую за вітання. І від мене передавайте палке шануваннячко п. Юлі ))) З роси і води Вам!!!
ВідповістиВидалитиЛілечко, той анонім - Надія Михайлівна з повагою до Вас.
ВидалитиТа я Вас впізнала, Надіє Михайлівно, саме для Вас і писала ці слова. Дякую Вам!!!
ВідповістиВидалити