неділя, 8 березня 2015 р.

Свято краси і любові

Україна, держава,  жінка… Всі ці слова жіночого роду. Без жінки не святиться вода в джерелах нашої духовності, не буває міцних підвалин у родині й державі, не розширюються духовні обрії нації. Душевна щедрість славетних українських жінок, їх харизматичність і небайдужість до проблем сьогодення, трудова і громадська активність – це засади, на яких формується сучасний простір українського суспільства.
Жінка – споконвічна Берегиня родинного вогнища, миру, злагоди, традицій і гармонії на рідній землі, з притаманними їй природною красою та мудрістю, яка осяває наше буття, є запорукою відродження України.
Бажаю всім читачкам цього допису віри, надії, здоров’я, оптимізму, творчих успіхів, наснаги та наполегливості у здійсненні всіх задумів. Нехай лагідна посмішка весняного сонця завжди дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність. Бажаю, щоб життя у Вас було щасливим, сповненим добробуту і натхнення. Будьте завжди прекрасними, як весна, добрими та жіночними. Нехай у Ваших оселях панують світло та злагода, а в серцях — добро та мудрість. 

2 коментарі:

 1. Вас теж зі святом весни і краси!!! Бажаю здоров'я, миру і....УСПІХУ.!!! Чому успіху??? Та тому, що на "Титаніку" всі були і багаті, і здорові, але не мали успіху у тій подорожі - ...і втопились. Тому я бажаю вам успіху на кожному кроці і у кожній справі:)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже дякую, п. Наталю!
   Щиро вітаю Вас!! Миру, щастя, любові!!! Весняного настрою, квітів та посмішок!!!

   Видалити

Статті, які вам сподобаються

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Ratings and Recommendations by outbrain

Дякую, що завітали на мій блог