Мені пощастило (а тепер, коли підійшов час рефлексії, я дійсно так вважаю!) не тільки побувати у Луганську, а й виступити там на Всеукраїнській методичній нараді завідувачів кабінетів (методистів) української мови і літератури інститутів післядипломної педагогічної освіти «Наукове та
навчально-методичне забезпечення нових навчальних програм з української мови і
літератури для 5–9 класів».
18 квітня робота наради проходила в м. Алчевську (у КЗ «Алчевський навчально-виховний комплекс імені Христини Алчевської: спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови-колегіум «Дипломат»), а 19 квітня — у Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
У ході пленарного засідання були обговорені актуальні питання впровадження нових навчальних програм з української мови і літератури для 5–9 класів, цікавими були доповіді про «Інноваційність програми з української літератури для 5-9 класів» та «Постать учителя як модератора і координатора навчально-виховного процесу в сучасній школі».
А ще всі учасники наради мали можливість ознайомитись з експозиціями меморіального дому-музею В.І. Даля та меморіального музею Б. Грінченка (с. Олексіївка Перевальського району Луганської області), оглянули експозицію музею «Історія сім’ї Алчевських» та виставку «Галерея творчого вчителя-словесника м. Алчевська» у КЗ «Алчевський НВК «Дипломат».
Немає коментарів:
Дописати коментар